Typ
Kategória nehnuteľnosti
Krajina
Kraj
Okres
Obec

*EXKLUZÍVNE* NA PREDAJ Dom na námestí sv. Michala

Cena: dohodou
Rozloha: 682,00 m2
Typ: Predaj
Kategória nehnuteľnosti: Rodinné domy a vily
Krajina: Slovakia
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Hlohovec
Obec: Hlohovec

Popis nehnuteľnosti

Táto ponuka je atraktívna tým, že sa nachádza v priamom srdci mesta, kde je limitovaný počet prípadných predajov domov podobného charakteru. Vhodné pre záujemcu, ktorý chce skĺbiť výhodnú investíciu s prestížnou lokalitou v centre okresného mesta, kde má záruku ochrany vloženej investície a ako pridanú hodnotu - pasívny príjem z prenájmu.

Meštiacka budova v tvare U. Celá budova sa skladá z dvoch nadzemných podlaží s vysokou valbovou strechou (s možnosťou vytvorenia napr. industriálnych priestorov, mezonetových bytov, či ateliérov).

  • Pravá strana tejto budovy pozostáva: 1. nadzemné podlažie tvoria 2 samostatné kancelárske priestory s dennými miestnosťami, WC a kuchynkou, menší sklad. Ďalej dvor s možnosťou parkovania, 2 garáže a schodisko vedúce na 2. nadzemné podlažie, kde sa z pavlače možno dostať do priestranného 6-izbového bytu s kuchyňou, 2 kúpeľňami, WC a špajzou. (Možnosť rozdeliť na 2 samostatné byty.) Zastavaná plocha tejto časti je 235 m². V suteréne obytného domu sa nachádza priestranná klenbová pivnica.
  • Na ľavej strane budovy sa nachádza na poschodí 4 izbový byt s príslušenstvom, na prízemí je obchodný priestor (bývala reštaurácia) s príslušenstvom (sklad, kuchyňa). Zastavaná plocha tejto časti je 152 m².
  • Celková zastavaná plocha je 682 m².

Vzhľadom na polohu sa jedná o lukratívnu ponuku, týkajúc sa či už bývania alebo podnikania. Vynikajúca investícia, ktorá si nežiada akútne opravy na bežný chod nehnuteľnosti.

V prípade vážneho záujmu bližšie informácie ohľadom tejto nehnuteľnosti, ako aj jej ceny Vám radi zodpovieme v RK HUMANIT alebo na tel. čísle 0905 418 001.

Fotogaléria


Spýtať sa viac o ponuke
Dnes
Týždeň
Mesiac
všetko


Vaše meno *

Kontakt na Vás (tel/email) *

Vaša otázka *


* Polia označené hviezdičkou sú povinné.
© Copyright 2011 www.humanit.sk | Tvorba web stránok | Tvorba eshopov | Partneri